Eski kağıt paraEski ParaaMezat

En iyi eski para mezat sitesi hangisi?

Eski paralar konusunda mezat artık olmazsa olmaz konulardan biri haline gelmiştir. En iyi eski para mezat sitesi hangi olduğunu sizler için araştırıp sonucunu burada sizlerle paylaşacağım.

Neden bu şekilde yapılıyor yada bu şekilde olmasının asıl sebebini öncelikle bilmemiz gerekiyor. Mezat bir para’nın gerçek değerini bulmasını sağlamış olur. Neden derseniz eski para mezat sitesinde bulunan bir paraya gelen teklifler ile o eski para’nın katalog üzerinde yazan fiyat değil gerçekten değerine ulaşılıp satılmasını sağlar. Buda hem alıcıyı hem de satıcıyı memnun eder.

Peki en iyi eski para mezat sitesi hangisi?

Bu konuda en başta facebook ama web sitesi ile ne kadar çok mezat yapanın olduğunu sizlerde görüyor ve biliyorsunuzdur. Sizin için araştırma yaparak bu konuda bir tavsiyede bulunmak istiyorum en kısa zamanda yazımı güncelleyeceğim. Çünkü birkaç nokta alıcılar için önemli bunlardan birincisi komisyon oranı ikincisi ürünlerin belirtildiği gibi olması ve son olarak kargo hızı. Kargonun fiyatı da artık önemli olmaya başladı bu da dikkat edilecek bir husus.

Sizinde deneyimleriniz varsa yorum kısmından yazarak koleksiyon yapan arkadaşlara fikir verebilirsiniz.

Hayırlı günler.

YORUM YAZ
Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.