değer tespitiEski Paraa

Eski para alanlar

Eski para alanlar iki çeşit oluyor.

Birincisi alıp daha yüksek fiyata satan kişiler ikincisi bu işi bir koleksiyon yapma olarak gören ve kendi koleksiyonunu zenginleştirmek için yapanlar. Benden okuyucularıma tavsiye mümkünse elinizdeki eski paraları direk meraklı olan kişilere satmanız. Bu konuda en çok satış yapılan ve herkesin uğradığı site olan sahibinden.com sitesini tavsiye edebilirim. Ayrıca yeni nesil sahibinden satış platformu olan letgo da bu konuda size yardımcı olur.

İlla ben hızlı satmak istiyorum ne yapayım diyorsanız. Bazı internet siteleri var oralara bakabilirsiniz. Ayrıca İstanbul da ikamet ediyorsanız orada Feriköy antika pazarı ve beyazıt daki bu iş ile ilgilenen kişiler size yardımcı olurlar.

Diğer bir konu ise facebook ve instagram da bu konuda eski para alanlar konulu yazıları takip edebilirsiniz ve bu tarz gruplarda satmak için ilan açabilirsiniz.İyi günler dilerim herkese.

Eski para alan yerler

Elinizdeki eski paraları hızlı bir şekilde satmak istiyorsanız 2 yol var bu hizmet tam size göre.

1 – Elinizdeki eski paraların sitemize koyacağız sizin için bir sayfa açılacak ve almak isteyen sizi whatsapp ile yazıp ulaşacak. Sonrasında 20 binden fazla eski para ile ilgilenenlerin üye olduğu sosyal medya’dan paylaşarak paralarınız gösterilecek. Almak isteyen direk size ulaşacak aracı olmayacak yani. Bunun ücreti 200 tl

Ücretli ilan vermek istiyorum ( sadece ücretli ilan vermek isteyen yazsın) TIKLA

2 – Bu yol ise 13 bin eski para meraklısının olduğu facebook grubuna katılarak sorabilirsiniz.

Grubun linki ise burada

https://www.facebook.com/groups/eskikagitpara/

YORUM YAZ
Lütfen takip edin
Daha Fazla Göster

2 Yorum

  1. Fatih dedi ki:

    Elimde hatalı basım olan 100 tl var 0 silik nasıl satabilirim 05326663589

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Translate »
Kapalı