İLETİŞİM

Soru, şikayet ve önerileriniz için, [email protected] adresi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Anlaşma Sağladığımız Haber Kaynağımız

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

TELİF HAKKI

Uyar Kaldır Nedir ?
Uyar – Kaldır sistemi; telif hakkı ile korunan bir içeriğin, herhangi bir internet sitesinde hak sahiplerinden izinsiz olarak yer aldığının tespit edilmesi halinde, eserin hak sahipleri veya yetkili temsilcilerinin, site yetkililerine uyarı göndermek suretiyle haksız içeriğin siteden kaldırılmasını yasal olarak talep etme sürecidir.

eskiparam.com Uyar Kaldır Sistemi


eskiparam.com, hukuka ve yasalara telif haklarına, kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinerek yayın yapan bir web sitesidir, Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir, ilgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ve meslek birlikleri, yorum ve mail yolu ile bizlere ulaşarak iletişime geçilmesi halinde, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde kaldırılıp size dönüş yapılarak gerekli bilgilendirme verilecektir.
Ayrıca, sitemizde okunan haber, içerik, makaleler kaynak belirtilerek, yayınlanmakta olup, yapay zeka botu ile, eş anlamlı kelimeleri ile değiştirilmektedir. Kelime hatalarından kaynaklanan problemlerde, bir sorun olduğunu, ya da içeriğin kaldırılmasını talep ediyorsanız,  [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz. Taleplerinize, anında yanıt veriyor ve çözüme kavuşturuyoruz.

www.eskiparam.com adresinde, yayınlanan içeriklerde, telif hakkı içeren bir içerik ya da görsel resim söz konusu ise [email protected] adresine bildirebilir, iletişime geçebilirsiniz.

YORUM YAZ