BitcoinDünyaEkonomiSeyahatTeknolojiYaşam Tarzı

Yatırımcılar, Bitcoin Piyasası Çökerken Geçen Hafta Kripto Fonlarına 14 Milyon Dolar Koydu

Kripto tüccarları geçen hafta piyasanın ayların en kötü döneminden muzdarip olurken, dijital varlık fonlarındaki yatırımcılar düşüşü satın almış gibi görünüyor.

Kripto para birimi fonları, 21 Ocak’a kadar yedi gün boyunca 14,4 milyon dolar yeni yatırımcı parası getirdi ve üst üste beş haftalık bir seriyi sonlandırdı Dijital varlık yöneticisi CoinShares tarafından Pazartesi günü yayınlanan bir rapora göre, çıkışların sayısı.

Rapora göre, girişler haftanın ikinci bölümünde, “önemli bir fiyat zayıflığı döneminde” geldi. “Yatırımcılar, mevcut fiyat seviyelerinde bunu bir satın alma fırsatı olarak görüyor.”

Bitcoin’in (BTC) fiyatı Pazar gününe kadar yedi gün içinde %16 düşerek Mayıs 2021’den bu yana en eski kripto para biriminin en kötü haftalık performansı oldu. Pazartesi, fiyat daha da düştü ve yazının yazıldığı sırada 34.100$ civarında el değiştiriyordu.

Ether (ETH), Ethereum blok zincirinin yerel kripto para birimi, son yedi gün içinde %29 düşüşle 2.275 dolara düştü.

CoinShares’e göre, geçen haftaki girişlere 13.8 milyon dolar getiren Bitcoin odaklı fonlar öncülük etti.

Ethereum odaklı fonlar 15.6 milyon dolarlık çıkış yaşadı. Solana odaklı fonlar, Polkadot için 1.5 milyon dolar ve Cardano için 1.4 milyon dolar olmak üzere 1.5 milyon dolar çekti. Çok varlıklı madeni para yatırım ürünleri, 8 milyon dolarlık girişi netleştirdi.

Son kripto piyasası hala kırmızı bir denizde, bitcoin son yedi günde %20 düştü ve 34.100$ civarında işlem gördü basın zamanında.

linklerim1
YORUM YAZ
Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Translate »
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: