DünyaEkonomi

¿Quieres saber cómo será el futuro de los bancos? Observa las telekomünikasyon

Bu konuda hiçbir fikrin olmadığı bir fikir değil (DeFi) endustriya bancaria, telekomünikasyon tarihindeki en eski teknolojiler, Unidos Unidos puede llegar bir ser una buena guía.

En 1983 ve “Sistema Bell” dönemi un monopolio nacional de telecomunicaciones en los Estados Unidos. En dahil veriler ve veriler, de corta ve larga distancia, ve hasta donanımları. En verdad, había pocas empresas que tuvieran más poder, 1983’te AT&T’nin prestijli tarihi.

Paul Brody, CoinDesk’in küresel blok zincirini yönetiyor.

El 1 de enero de 1984 este monopolio acabó. El Sistema Bell, dünyanın en büyük, en iyi ve en iyi koşullarının koşullarının sağlanması, pazarlığın bileşenlerinin yeniden yapılandırılması, endüstrinin yeniden yapılandırılmasının en büyük tarihi, gerçek zamanlı finallerin sonuçları.

Al principio, solo pequeñas partes de estos negocios estaban expuestas a verdadera yetkinlik, ciddi todo el negocio de la larga distancia. Con el tiempo, sin ambargo, nuevas technologías como la inalámbrica ve Voz sobre Internet Protocolo de (VoIP, por sus siglas en inglés) gelecek bir amenazar todo el negocio.

Bu makaleyi İngilizce okuyun.

En iyi telekomünikasyon şirketleri, endüstrinin en büyük finansal kaynaklarıdır. Los servicios de tecnología financiera (Fintech), los bancos digitales ve ahora blockchain ve cripto están poniendo en jaque a la longeva sanayi de los tradicionales depósitos, préstamos, pagos ve operaciones de valores.

En laik telekomünikasyon yanıtları, en la endüstriye ilişkin yetkinlikler ve ilkelerle ilgili. En temel konulardan biri, endüstrinin en önemli unsurlarıdır. Los 10 operadores orijinalleri bölgesel ve büyük mesafeler de 1984 se redujeron bir cuatro tras la konsolidasyon.

La segunda estrategia, dikey entegral bütünleşmeden oluşur. Bir medida que la yetkinlik, yoğun bir şekilde, el belediye başkanı miedo que Muchos líderes de industria tenían dönemi el de volverse obsoletos. La industria observaba bir los kanıtladı “en üstte” con envidia. Las startups ve medias de medios bağımlı, en iyi veriler detos para entregar sus contenidos y servicios, pero ve las telecos no les quedaba margen deeso.

Endüstriye özel, telekomünikasyon hizmetleri ve iletişim hizmetleri OTT’nin tüm operasyonlarını yoğun bir şekilde gerçekleştirmenin en yoğun olduğu durumlarda, akıllı telefonlar için akıllı telefonlar dahil Wi-Fi, tek başına seyahat eden tüm hizmetlere erişim haritası ellos cobrando un ek mensual. Wi-Fi uçakları ve veriler günah kısıtlamaları ile bağlantılı olarak, her şey normaldir.

En önemli, en önemli şey, telekomünikasyonun deskübriyonları için çok fazla şey var: en önemli para su estrategia: que ellos simplemente no eran buenos a la hora dearrollar ve mantener de yazılım o medyolar ve giriş hizmetleri uygulamaları. También llegaron ve büyük bir barrera que su büyük altyapı fisica temsili.

Wall Street’te çok fazla “öncü” ve “öncü” bir şey değil, San Francisco’nun en iyi günlerini yaşıyor. Hacer ve lanzar uygulamaları cuesta millones de dolares. Hacer y operar cuestamiles de millones redes.

Sonuç olarak, en büyük, en büyük ve en çok sayıda iş, en büyük ve en kapsamlı iletişim, denetim ve düzeltmeler, büyük değişiklikler, telekomünikasyon operatörleri (en su mayoría) bir telekomünikasyon operatörü.

¿Un patron benzer?

El mismo patron podría desarrollarse en el mundo finansör ve bancario. OTT’nin tüm uygulamaları. Tüm akıllı telefonlar için en iyi uygulamalar, tüm hizmetler, hizmetler ve hizmetler DeFi’nin sunduğu olanaklar arasında en basit ve en kolay olanı. Burada, hiçbir sistem ve teknik donanıma sahip değildir. Sonuç olarak: her zamanki gibi DeFi’nin en iyileri, en hızlı ve en çok tercih edilenler.

Y, diğer hizmetler OTT, hay una trampa: hiçbir puedes uilizar una aplikación sin un telefono, y hiçbir puedes uilizar deFi sin un banco o una cuenta en un exchange centerizado. Cada usuario debe poder konvertörü su dinero fiat en jetonları (y luego revertirlo). Esos cambios’un oğlu, çok fazla şeyin tamamlayıcısı ve tamamlayıcısıdır. Mantener esos procesos al día e bütünleşikler con el resto del sistema financiero es costoso y complejo.

En los próximos años, los bancos del mundo van bir enfrentarse bir serie de ikilemler rekabeti benzerleri bir Los que vivieron los operadores de redes de telecomunicaciones en los últimos 30 años. Tüm ekosistem şifreleri ve deFi, özel katılım ve satış fiyatı, deniz ten rengi kiralanabilir como lo fue en el pasado. En lugar de obtener préstamos y servicios financieros internamente, los nuevos clientes podrán karşılaştırma precios en todo el ecosistema DeFi.

Algunos bancos también niyetarán lanzar sus propios servicios DeFi como yetkinlik. Desde stablecoin’leri bir préstamos asegurados, los bancos necesitarán identificar dónde tieneen una ventaja competitiva sustancial. Tüm algoritmler puede s er difícil de s i n e n e n e n e n e n e n e n e n e n e n e n e n e n e n e n e n e n e n e k e n e m e n e n e k e n e n e n e n e n d e n i n i ;

Los mejores desarrolladores del mundo cripto pueden encontrar zor para giriş en los bancos más grandes. Günah ambargosu, zincir içi ve zincir dışı sunum fırsatlarının sunulması. Zincirdeki en iyi iş yerlerinin dışında, en büyük ve en önemli iş yerlerinde. Her şey yolunda gidiyor.

Peter Drucker dijo que “la cultura estrategia de desayuno gel”. Ekosistemin korunmasına ilişkin mevzuatın korunması ve çevre düzenlemelerinin encontrará la hiperactiva ética’sının descentralización del ecosistema. Her şeyden önce, her şeyden önce, her şeyi yeniden gözden geçirmeye karar verdiniz.

Marina Lammertyn’in en eski ve en güzel örnekleri.

Merkezi Olmayan Dünya Festivali
Perşembe – Pazar, 9-12 Haziran 2022
Austin, Teksas

Şimdi Bir Koltuk Kaydedin

linklerim1
YORUM YAZ
Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Translate »
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: