DünyaEkonomi

Housecat, Bridge DeFi ve Yatırım Yönetimine Yardımcı Olmak İçin 3.4 Milyon Dolar Artırdı

Kullanıcıların deneyimli bir varlık yöneticisinin işlemlerini yansıtmasını sağlayan bir kripto girişimi olan Housecat, bugün 3 milyon € (3.4 milyon $) bağış toplama turunu kapattığını duyurdu.

  • CEO Ville Vesterinen, CoinDesk’e yaptığı açıklamada, Helsinki merkezli platformun herhangi bir profesyonel varlık yöneticisinin veya gelecek vadeden varlık yöneticisinin kendi operasyonunu oluşturmasına izin verdiğini söyledi.
  • Bir kullanıcı cüzdanını Housecat’e bağladıktan sonra bir varlık yöneticisine ‘abone olabilir’. Yöneticinin işlemleri cüzdanda yansıtılacak ve varlık yöneticisi, performanslarına ve yönetim altındaki varlıkların değerine göre ücret alacaktır.
  • “Housecat’i kendimiz ve bizim gibi kripto olan inanılmaz finansal fırsattan yararlanmak isteyen, ancak tüm farklı projeleri, jetonları ve yatırım fırsatlarını takip etmek için zamanı veya teknik uzmanlığı olmayan herkes için inşa ettik. ” Vesterinen bir sürümde söyledi.
  • Fon yöneticileri, kullanıcının fonlarını asla saklamaz, bu da yükün yanı sıra lisanslama ve düzenleyici gereklilikleri operasyondan kaldırır.
  • Yazarların ücretli haber bültenleri başlatmasına izin veren platforma atıfta bulunan Vesterinen, “Bunu varlık yönetimi için Alt Yığın olarak düşünebilirsiniz” dedi.
  • Housecat, Mart ayında ilk yatırımcılarını bünyesine katmaya başlayacak. Geliştiricileri CoinDesk’e, protokolün şu anda beta aşamasında olduğunu söyledi.

linklerim1
YORUM YAZ


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Translate »
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: