DünyaEkonomi

Goldman, Blockchain’e Açık Hisse Senetlerinin Son Düşük Performansa Rağmen Muazzam Satış Büyümesi Gösterebileceğini Söyledi

Goldman Sachs Çarşamba günü bir notta, Blockchain’e maruz kalan hisse senetlerinin S&P 500’den bugüne kadar ortalama olarak %8 düşük performans gösterdiğini ve endeks için %5’lik bir düşüşe karşı %13 düştüğünü söyledi.

  • David Kostin liderliğindeki stratejistler, düşük performansa rağmen, medyan blok zincirine maruz kalan hisse senetlerinin, medyan ABD hisse senetleri için% 9’luk bir satış büyümesine kıyasla, 2024 yılına kadar yıllık% 16 oranında satış büyümesi bekleniyor.
  • Rapora göre, bu hisse senetlerinin eşit ağırlıklı bir portföyü, Ocak ayının sonundan bu yana bitcoin’deki %19’luk ralli sırasında S&P 500 için düz bir getiriye karşılık %3 getiri sağladı ve bu hisse senetleri son dönemde bitcoin ile %67’lik bir korelasyon sergiledi. altı ay diye ekledi.
  • Banka, bu hisse senetleri bitcoin ile ilişkilendirilirken, kripto para biriminin kendisinin son aylarda hisse senedi endeksi getirileriyle daha fazla ilişkili hale geldiğini belirtiyor.
  • Goldman, blok zinciri ve kripto para riskine sahip ve 1 milyar doların üzerinde piyasa değeri olan 26 ABD hisse senedini taradı.

Devamını oku: Goldman: Bitcoin ve Altcoinler, Geleneksel Finansal Piyasa Değişkenleriyle Daha İlişkili Olacak

linklerim1
YORUM YAZ


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Translate »
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: