BitcoinDünyaEkonomiSeyahatTeknolojiYaşam Tarzı

Cosmos Token Airdrops, Polkadot Bridge Arasında %8 Arttı

Blok zinciri Cosmos’un tokeni ATOM, yatırımcıların yüksek hızlı blok zinciri için daha fazla yukarıya bahse girmesiyle son 24 saat içinde %8’e kadar yükseldi, Pazartesi sabahı birkaç kazanan arasında jeton yapmak.

ATOM, Pazar gününün en düşük seviyesi olan 28$’dan Asya erken saatlerinde 35.22$’a yükseldi. Fiyatlar bu seviyelerde direnç gördü ve yazı yazılırken 32 dolara düştü. ATOM fiyatları geçen hafta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 45$’a ulaştı ancak o zamandan beri daha geniş kripto pazarındaki düşüşün yanı sıra %25 düştü.

ATOM son 24 saatte %8 arttı ancak Pazartesi sabahı direnç gördü. (TradingView)

Fiyat artışını destekleyen güçlü temel faktörler, Cosmos stakerlarına yaklaşan airdroplar ve Cosmos ile Polkadot arasında bir köprü uygulamasıdır. Köprüler, iki blok zinciri arasında veriyi birbirine bağlayan ve aktaran araçlardır.

Cosmos üzerinde oluşturulan ve daha önce stakerlara havadan indirilen protokol jetonları, daha geniş kripto para birimi olarak Pazartesi sabahı en çok kazananlar arasındaydı. piyasa nominal kayıplar yaşadı. CoinGecko’dan alınan verilere göre, Juno Network (JUNO), Stargaze (STAR) ve Comdex (CMDX) – Cosmos üzerine inşa edilen DeFi merkezli tokenler – son 24 saatte %6’ya kadar yükseldi.

Merkezi olmayan finansın kısaltması olan DeFi, ticaret, borç verme ve borç alma gibi finansal hizmetlere atıfta bulunur. üçüncü şahıslar.

Airdrop’lar, Cosmos stake edenler için planlanmış bir sürecin parçasıdır. Proof-of-stake blok zinciri olarak Cosmos, jeton ödülleri karşılığında ağı korumak ve işlemleri işlemek için ATOM’u düğümlerde kilitleyerek bilgi işlem kaynakları sağlayan doğrulayıcılara güvenir.

Cosmos üzerine inşa edilen projeler, kullanıcılara ek verim sağlar. Yerel projeler, yatırılan toplam miktara bağlı olarak jetonları Cosmos stakerlarına otomatik olarak havadan düşürür ve bu da ATOM sahipleri için daha fazla değer tahakkuku sağlar.

Bu arada, bazı analistler EVMOS’un yakında piyasaya sürülmesinin yatırımcılar arasında Cosmos’a olan ilgiyi artırdığını söylüyor. “Cosmos, bu ay yaklaşmakta olan EVMOS lansmanı ile son zamanlarda şehrin gündemi oldu ve dikkatleri üzerine çekti. EVMOS (önceden Ethermint), EVM uyumlu uygulamaların Cosmos ekosistemine entegre olmasına izin verecek, ”diye yazdı kripto araştırma firması Delphi Digital’den analistler geçen hafta bir notta.

linklerim1
YORUM YAZ
Lütfen takip edin
Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Translate »
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: