DünyaEkonomi

Coinbase Solana Ekosistem Tokenlerini Listelemeye Yakın: Kaynaklar

Coinbase, planlara aşina dört kaynağın CoinDesk’e verdiği demeçte, Solana ekosistem belirteçleri için ticaret raylarını hazırlıyor.

ABD merkezli kripto borsası, SPL’nin veya “Solana Program Kitaplığı” jetonlarının çekilmesine izin vermeyi planlıyor – Solana’nın Ethereum’un ERC-20 – kaynaklar dedi. Bir kişi, 4.8 milyar dolarlık dolaşımdaki arzı ile Solana’ya özgü USDC’nin desteklenen varlıklar arasında olacağını ekledi.

Kaynaklar, özelliklerin yakın gelecekte çevrimiçi olabileceğini söyledi. Coinbase yorum yapmaktan kaçındı.

SPL tokenlerinin listelenmesi, Coinbase’in token yerleştirme stratejisinde büyük bir gelişmeyi işaret ediyor gibi görünüyor. Şimdiye kadar, listelerinin bir incelemesi olan Algorand (ALGO) ve Cosmos (ATOM) gibi yalnızca Ethereum tabanlı madeni paraları ve amiral gemisi Katman 1 varlıklarını listeledi.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong’un kapsamlı hedefi – “yasal olduğu her* varlığı listeleyin” diye Haziran ayında tweet attı. 2021 – giderek Etherverse’in ötesine geçmeyi gerektiriyor.

Bununla birlikte, Solana’nın merkezi olmayan finans (DeFi) madeni paraları – borsalar, stake protokolleri ve daha fazlası için – hala nispeten küçük. piyasa değeri açısından.

Shiba Inu (SHIB) ve Chainlink (LINK) gibi Ethereum tabanlı tokenler 10 milyar dolara yakın dolaşımdaki piyasa kapitalizasyonlarını yönetirken, en büyük Coinbase verilerine göre, aynı metriğe göre SPL belirteci Serum (SRM) 281 milyon dolar.

Ticaretin ilk olarak hangi bölgelerde çevrimiçi olacağı veya Coinbase’in hangi SPL jetonlarıyla başlamayı planladığı hemen belli değildi.

linklerim1
YORUM YAZ
Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Translate »
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: