BitcoinDünyaEkonomiSeyahatTeknolojiYaşam Tarzı

Cardano Tabanlı Merkezi Olmayan Değişim ‘SundaeSwap’ Rocky Başlangıcına Kapalı

Cardano blok zincirindeki ilk merkezi olmayan kripto para borsası olan SundaeSwap bu hafta yayına girdi, ancak kullanıcılar işlemlerin başarısız olduğundan ve paralarını alamadıklarından şikayet ettiler. takas jetonları.

Otomatik likidite sağlayıcısına güç veren Uniswap’ın UNI jetonuna benzer şekilde, SundaeSwap’ın kendi jetonu SUNDAE vardır, ancak veri web siteleri CoinMarketCap ve CoinGecko’nun herhangi bir fiyatlandırma bilgisi yok.

SundaeSwap Perşembe günü Twitter’da merkezi olmayan borsada veya DEX’te “takas işleminin artık yayında” olduğunu duyurdu.

O zamandan beri kullanıcılar Twitter, Discord ve Telegram’da Cardano’nun ADA tokenlerini SUNDAE ile takas ettikten sonra tokenlerini almadıklarından şikayet ettiler. . Bazıları dokuz saatten fazla beklediklerini söyledi.

SundaeSwap’ın web sitesi şu anda ADA’yı SUNDAE ile değiştirmeye çalışırken şu uyarıyı gösteriyor: “Ağ şu anda aşırı derecede sıkışık. Takaslar, tıkanıklık azalana kadar başarısız olabilir veya gerçekleşmeyebilir. Lütfen sabırlı olun.”

SundaeSwap, ekibin web sitesindeki ana iletişim adresine gönderilen bir e-postaya veya aracılığıyla gönderilen doğrudan bir mesaja hemen yanıt vermedi. Twitter.

SundaeSwap’ın lansmanına kadar, Cardano’nun ADA jetonu toplandı. Tokenin fiyatı Pazar günü 1,28 dolardan Pazartesi günü 1,55 dolara çıktı.

“Cardano, SundaeSwap’ın başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden sonra nihayet kendini haklı çıkarmak için çok şey yaşadı. Destekçileri, görmeyi başaran bir anlatı yarattılar. ADA fiyatı %40 arttı,” dedi Bybit iletişim başkanı Igneus Terrenus.

“Yüksek dikkat bir lanete dönüştü, ve SundaeSwap’a ekibinin hazırladığından daha fazla trafik getirdi” dedi Terrenus. “Cardano o kadar alay ve hırçın bir hedef oldu ki, neredeyse bunun tamamen tahmin edilebilir olduğunu hissettim.”

Blockchain verileri, kripto para biriminin büyük sahipleri olan Cardano balinalarının ADA’larını SUNDAE ile değiştirebildiğini, oysa normal perakende tüccarlar tıkanıklık ve işlem sorunları yaşadı

SundaeSwap Discord sohbetinde, kullanıcılar “yetersiz bakiye” hatası aldıklarını ve cüzdanlarının SundaeSwap’ın diş çıkarma sorunlarının bir sonucu olarak sıfıra düşmüştü.Bir kullanıcı şunları yazdı: “Cardano ve SundaeSwap’ı seviyorum, ancak şu ana kadar 50’den fazla işlemi gerçekleştirmeye çalıştım ve hiçbiri gerçekleşmedi.”

“Büyük lansmanların zincirde çok fazla sıkışıklığa yol açarak işlem süresini yavaşlattığını söylemek doğru olur Corinthian Digital araştırma başkanı Denis Vinokourov, dedi.

“Bu nedenle, geriye dönüp bakıldığında kaçınılmazdı ve aslında SundaeSwap Labs’ın kendisi olası operasyonel kısıtlamaları ve sınırlamaları kabul etti. Blockchain ve DEX açılış gününde sergilenecek ”diye ekledi.

Vinokourov, bir DEX’in en karmaşık ürün lansmanlarından çok uzak olduğunu söyledi.

“Diğer akıllı sözleşme blok zincirleri tarafından başlatılan çok daha karmaşık yinelemeler var ve daha fazla stres testi beklenebilirdi. gerçek dünyadaki trafik saldırısına hazırlanmak için” dedi.

Cardano’nun ADA tokeninin fiyatı son 24 saatte %15 düştü, ancak bitcoin ve diğer büyük kripto para birimleri ne kadar düştü? geniş bir pazar satışı olduğu ortaya çıktı. Basın zamanında, ADA 1,19 dolardan işlem görüyordu.

linklerim1
YORUM YAZ
Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Translate »
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: