DünyaEkonomi

Blockchain Güvenlik Firması CertiK, 2 Milyar Dolar Değerlemede 88 Milyon Dolarlık Artışı Onayladı

Blockchain güvenlik şirketi CertiK Perşembe günü yaptığı açıklamada, geçen haftadan bir CoinDesk raporunu doğrulayarak yeni bir finansman turunda 88 milyon dolar topladığını söyledi.

  • Genişletilmiş B Serisi turu, 2 milyar dolarlık bir değerleme ile geldi ve Insight Partners tarafından ortaklaşa yönetildi. Tiger Global ve Advent International. Turdaki diğer katılımcılar Goldman Sachs, Sequoia Capital ve Lightspeed Venture Partners idi.
  • Tur, CertiK’in Aralık ayında Sequoia Capital China tarafından yönetilen 80 milyon dolarlık finansman turundan elde ettiği değeri ikiye katladı.
  • CertiK, blok zincirlerini siber saldırılardan korumak için Skynet aktif izleme platformunu ve blok zinciri protokolleri ve merkezi olmayan finans için bir güvenlik sıralama platformu olan Güvenlik Lider Tablosunu sunar.
  • CertiK, geçen hafta açıklanan popüler kripto oyunu Axie Infinity’nin arkasındaki ağ olan Ronin’in 625 milyon dolarlık istismarının ardından blockchain güvenliğinde önemli bir zamanda fon topladı.

Devamını oku: Blockchain Güvenlik Firması CertiK Az önce 88 Milyon Dolar Arttı, SEC Docs Show

linklerim1
YORUM YAZ
Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Translate »
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: