Ekonomi

Akbank, Yemeksepeti Üyesi Restoranları ve Yemeksepeti Mahalle Esnafı için Avantajlı Bir Dünya Sunuyor

Akbank, KOBİ müşterilerini özel fırsatlarla desteklemeye devam ediyor. Yemeksepeti hak ediş ödemelerini aylık olarak Akbank hesabı üzerinden alan üye restoranlar ve Yemeksepeti Mahalle esnafı, yıl boyunca toplam 2.700 TL’ye varan chip para, ücretsiz bankacılık süreçleri ve “0” faizli Ticari Artı Para üzere birçok avantajdan yararlanıyor.  

75 yıldır Türkiye’nin gelişimine hizmet eden Akbank, KOBİ’leri desteklemek üzere çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda, Türkiye’de süratli ticaretin öncüsü Yemeksepeti ile yeni bir iş birliği başlatan Akbank, üye restoranlara ve Yemeksepeti Mahalle esnafına özel avantajlar sunuyor. 

Yemeksepeti üyesi KOBİ’ler için yenilikçi eser ve tahliller sunduklarını söz eden Akbank KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz; “KOBİ’lerin işine sürat, gücüne güç katmak için başlattığımız KOBİ Hareketi için yatırımlarımız sürüyor. Bu kapsamda yeni jenerasyon eser ve hizmetlerle KOBİ’lerin işlerini büyütmeleri için çalışıyoruz. Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz iş birliklerine bir yenisini ekledik ve Yemeksepeti üyesi restoranları ve Yemeksepeti Mahalle esnafı için avantajlı bir dünya yarattık. Hak ediş ödemelerini Akbank üzerinden almaya başlayan restoranlar ve Yemeksepeti Mahalle esnafı chip para ödülü, fiyatsız bankacılık süreçleri ve “0 faizli” Ticari Artı Para kredisinden yararlanırken, POS, Ticari Kredi Kartı ve Taksitli Ticari Kredi üzere eserlerde Yemeksepeti üyelerine özel sunduğumuz fırsatlardan faydalanabiliyorlar. ” dedi. 

Akbank’tan Yemeksepeti Üyelerine Özel Ayrıcalıklar

1 Nisan prestiji ile hak ediş ödemelerini Akbank hesapları üzerinden alan Yemeksepeti üyesi restoranlar ve Yemeksepeti Mahalle esnafı, aylık hak ediş fiyatı üzerinden 200 TL’ye varan chip para fırsatından yararlanıyor. Yeni Akbank’lı üyeler için ise birinci ay 500 TL, sonraki aylar aylık hak ediş meblağı üzerinden 200 TL olmak üzere, yıllık toplam 2.700 TL’ye kadar chip para fırsatı sunuluyor. 

Bunun yanında üyeler, fiyatsız bankacılık süreçleri ve “0 faizli” ticari artı para ile epey avantajlı.

Bu kapsamda, 12 ay boyunca Akbank İnternet ve Taşınabilir kanallarından 100 EFT, 100 Havale ve 2 adet 25 yapraklı Çek Karnesi fiyatsız olarak sunulurken, ayrıyeten nakit gereksinimlerin karşılanması için 100 bin TL’ye kadar 10 gün ‘0’ faizli Ticari Artı Para, vadesiz mevduat hesaplarına tanımlanıyor. 

Ayrıca, Yemeksepeti üyelerinin 30 Nisan’a kadar yapacakları yeni POS müracaatlarında, 3 ay boyunca geçerli olacak biçimde yurt içi peşin süreçlerde tüm kartlar için %0,69 komite oranı ve 6 ay %50 fiyat indirimi imkanları sağlanıyor. Maaş ödemelerini Akbank üzerinden yapmak isteyen Yemeksepeti restoranları ise maaş ödeme programı ile çalışan başına 12.000 TL’ye varan promosyon ödemesinden yararlanıyor. Birinci kere Akbank ticari kredi kartı alan müşteriler de 1.500 TL chip para ödülü kazanma imkânına sahip.

“Akbank işbirliği, Yemeksepeti üye restoranlarının ve Yemeksepeti Mahalle esnafının güçlü büyümesini destekliyor”

Yemeksepeti Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sertaç Şener ise hususla ilgili şunları söyledi: “Yemeksepeti olarak üye restoranlarımızın ve Yemeksepeti Mahalle esnafımızın işlerini daha da büyütmelerine yardımcı olma maksadımız doğrultusunda, Akbank ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği bizim için oldukça önem taşıyor. Üye restoranlarımızın Akbank ile sağlanan avantajlarla işlerini daha kolay yönetebilmelerine ve büyümelerine katkı sunmasının yanı sıra; bu iş birliği kapsamında Akbank’ın sağladığı chip para ödülü, fiyatsız bankacılık süreçleri ve ‘0’ faizli Ticari Artı Para üzere avantajlar, üyelerimizin maliyetlerini düşürerek daha süratli ve verimli bir biçimde çalışmalarına imkan tanıyor. Bu işbirliği sayesinde, Yemeksepeti üye restoranlarımızın ve Yemeksepeti Mahalle esnafımızın daha güçlü bir halde büyüyebileceğine inanıyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YORUM YAZ
Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.