BitcoinDünyaEkonomiSeyahatTeknolojiYaşam Tarzı

21Shares, Sandbox’ın SAND Token’ı aracılığıyla Metaverse ETP’yi Başlattı

İsviçre merkezli bir kripto borsasında işlem gören ürün (ETP) ihraççısı olan 21Shares, yatırımcılara The Sandbox’ın meta veri tabanı ve oyun platformuna maruz kalmalarını sağlamak için SAND tokenine odaklanan yeni bir araç başlattı.

ETP’ler, kurumsal yatırımcıların kripto para birimleri ve blok zinciri projelerine bahis oynaması için popüler bir yoldur. Goldman Sachs, ICAP, JPMorgan ve UBS gibi bankaların tümü artan sayıda müşteri için ETP satın aldı.

Ethereum üzerine kurulu Sandbox platformu, katılımcıların varlıklardan ve oyun deneyimlerinden para kazanabileceği merkezi olmayan bir sanal dünyadır. Basın açıklamasına göre, yatırımcılar ETP aracılığıyla The Sandbox’ın büyümesinden güvenli bir şekilde yararlanabilecekler.

Şubat ayında 21Shares, Decentraland (MANA) ETP’sini başlattı. 21Shares’in CEO’su ve kurucu ortağı Hany Rashwan, bir e-postada CoinDesk’e, Bitcoin ve Ethereum’un ötesindeki fırsatlara daha fazla erişim için yatırımcı talepleri nedeniyle bu ETP için Sandbox’ı diğer metaverse platformlarına tercih ettiğini söyledi.

Rashwan şunları söyledi:

Lansman, 21Shares’in sunduğu 30. kripto para birimi ETP’sini işaret ediyor ve Euronext Paris ve Amsterdam’da çapraz listelenecek. Basın açıklamasına göre 21Shares, Yönetim Altındaki Varlıklarda (AUM) 3 milyar dolara yakın ve dünyanın tek ETP izleme Binance’i de dahil olmak üzere 130’dan fazla listeye sahip.

Lansman, The Sandbox platformunun yerel belirteci olan SAND’ın son üç ayda %40 düşmesinden sonra geldi. Decentraland ve Axie Infinity dahil olmak üzere metaverse ile ilgili diğer tokenler de yıldan yıla düştü ve önemli ölçüde düşük performans gösteriyor.

linklerim1
YORUM YAZ
Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Translate »
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: