Ekonomi

ZUBİZU’nun Yeni Genel Müdürü Tolga Unvan Oldu

Türkiye’nin birinci hayat biçimi taşınabilir uygulaması ZUBİZU’nun Genel Müdürlüğü misyonunu üstlenen Tolga Unvan, şirketin yeni devirdeki büyümesine liderlik edecek.

ZUBİZU, finansal teknoloji önderi DgPays ile yaptığı paydaşlık ile yepisyeni bir kimlik kazanıyor. Yeme içmeden modaya, seyahatten arabaya, sağlıklı ömürden sanat ve cümbüşe birçok alanda bireye özel ayrıcalık, indirim, teklif ve içerikler sunan ZUBİZU’da Tolga Unvan ile yeni bir devir başlıyor.

Koç Üniversitesi İktisat kısmından mezun olan Unvan, Yeditepe Üniversitesi MBA derecesine sahip. Çalışma hayatına 2002 yılında Procter & Gamble’da Marka Müdür Yardımcısı olarak başlayan Tolga Unvan, mesleğine küresel şirketlerde liderlik durumlarında devam etti. Procter & Gamble’ın akabinde Henkel, The Coca-Cola Company ve Nestlé’de, birçok markanın Türkiye ve Avrupa’daki satış-pazarlama stratejisi ve uygulamalarına muvaffakiyetle liderlik etti. Unvan, online market alışverişi alanında değerli bir büyüme ve gelişme gösteren Getir’de son 2 yıldır Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak vazife almıştı.

ZUBİZU, 4 milyon üyesine 20 bölümdeki altı yüze yakın markayla iş birliği yaparak çok özel ayrıcalıklar sunuyor.

ZUBİZU, 2020 yılında Türkiye’nin en yenilikçi ve önder fintech şirketlerinden DgPays ile yaptığı iştirakle müşterilerine bugüne kadar sunduğu ayrıcalıklara, finans ve ödeme sistemlerini entegre ederek yeni eser ve hizmetlerle genişletmeyi ve kurumsal müşterilerine de sunmayı hedefliyor.

Tolga Unvan, pazarlama alanındaki geniş deneyim ve birikimiyle, ZUBİZU’nun gelişimine kıymetli bir katkı sağlayarak, Genel Müdür olarak yeni periyotta şirketin büyümesine liderlik edecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

YORUM YAZ


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Translate »
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: