DünyaSeyahatTeknoloji

Web3 Workplace Platform Coordinape, DAO’lar için Merkezi Olmayan Tazminat Aracını Başlattı

Merkezi olmayan özerk kuruluşların (DAO’lar) kaynakları çalışan katkıda bulunanlara yönetmesine ve dağıtmasına yardımcı olan bir Web3 platformu olan Coordinape, insanlara ödeme yapmak için merkezi olmayan bir yol başlattı. CoVault’lar, ekiplerin herhangi bir ERC-20 belirteci ile zincirde katkıda bulunanlara fon sağlamasına ve ödeme yapmasına olanak tanıyan, kendi kendini saklayan akıllı sözleşmelerdir.

CoVaults’tan önce, Coordinape kullanıcıları yalnızca Coordinape’in “Hediye Çemberi” aracılığıyla ekipleri için tazminata karar verme yeteneğine sahipti. Tazminat kararlaştırıldıktan sonra, birisinin Hediye Çemberinin sonuçlarını virgülle ayrılmış değerler (CSV) dosyası biçiminde alması ve fonları dağıtmak için ek bir platform kullanması gerekiyordu.

Devamını oku: Koordinasyon, Tazminat Karar Alma Sürecini Merkezsizleştiriyor

Artık, Coordinape kullanıcıları, tazminata karar vermenin yanı sıra, katkıda bulunanlar için ödülleri zincirde otomatik olarak sorunsuz bir şekilde yürütebilir, bu da idari işlemlerde harcanan süreyi en aza indirir. CoVaults ayrıca maaşlar için sabit ödemeler, yinelenen hibeler ve hatta evrensel temel gelir dahil ederek dijital kuruluşlar için tazminatı koordine eder.

Coordinape’de ürün müdürü olan Spyder Monkee, CoinDesk’e CoVault’ların başka bir “güzel Lego” olacağını, “bu yeni dağıtılmış merkezi olmayan ve kendi kendini yöneten şekillerde çalışmak için” temel bir araç olacağını söyledi.

Ek olarak, kullanıcılar DAI veya USDC stabilcoinleri ile Yearn destekli bir kasa oluşturarak DAO’nun tazminat hazinesinden getiri elde etme seçeneğine sahiptir.

Coordinape’i kullanan merkezi olmayan bir açık kaynaklı yazılım projesi olan AirSwap’ın kurucu ortağı Don Mosites, CoVault’ların eklenmesinin “kuruluşların bu yeni tür dijital bağlamda gelişmesini sağladığını” söyledi. internet üzerinden.”

linklerim1
YORUM YAZ


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Translate »
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: