DünyaSeyahatTeknoloji

RLY Destekçisi SuperLayer, Sosyal Jetonları Solana’ya Getirecek

Ethereum’dan Solana gibi daha hızlı ve daha ucuz blok zincirlerine genişleyen projeler son aylarda yaygın bir olaydı ve sosyal jetonlar çoğunluğa atlıyor.

Büyüyen ekosisteme dalmak için en son proje, bir Web 3 girişim stüdyosu ve RLY ağının bir parçası olan SuperLayer’dır. bu da Çarşamba günü Solana’ya fırlatılacağını duyurdu.

Stüdyo, kullanıcıları Ağustos ayında platformu beş ayrı varlığa bölmek için oy kullanan sosyal belirteç platformu Rally’nin bir fraksiyonudur. ademi merkeziyetçilik için bir teklif. (Rally, merkezi olmayan otonom bir organizasyon veya DAO olarak çalışır; ConsenSys Ethereum için ne ise, SuperLayer de Rally için odur.)

SuperLayer bunu söylüyor şu anda bir düzineden fazla Solana tabanlı sosyal jeton projesini kuluçkaya yatırıyor ve RLY jetonu için oyna-kazan oyunları ve likidite teklifleri oluşturmak için ek planlar yapıyor.

“Solana’ya taşınmak, bir blok zincirinde Web 3 ürünleri oluştururken birçok sorunu çözmek için attığımız büyük adımlardan biri SuperLayer’ın yönetici ortağı Mehesh Vellanki bir röportajda CoinDesk’e verdiği demeçte, Ethereum gibi. “Onlara ister kazanmak için meşgul, ister kazanmak için oyna, ister kazanmak için öğren diyoruz, mimariyi kullanıcılara basit görevleri yaptıkları için ödüller dağıtabileceğimiz bir şekilde inşa ediyoruz.”

Daha fazlasını okuyun: En İyi NFL Prospect Kayvon Thibodeaux Kendi Kripto Para Birimi

için Miting Yaptı

Sosyal belirteçlerin popülaritesi, OpenSea gibi pazarlarda değiştirilemez belirteçlere (NFT) olan talep tarafından gölgede kalırken, Rally’nin Ethereum’daki başarısı (yüksek işlem ücretlerine rağmen) dikkate değer. .

SuperLayer, ağ yaratıcılarının %77’sinin şu anda altı haneli token ekonomisine sahip olduğunu ve bir avuç dolusu 1 milyon doları geride bıraktığını söylüyor. bir basın açıklamasına.

SuperLayer, Ekim ayında a16z ortakları Marc Andreessen ve Chris Dixon’ın yanı sıra Paris Hilton, Joe Montana ve Nas ünlülerinden yatırım aldığını duyurdu. .

linklerim1
YORUM YAZ
Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Translate »
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: