DünyaEkonomi

Kripto Borsası BitGet, 100 Milyon Dolarlık Asya Odaklı Web3 Fonunu Başlattı

Seyşeller merkezli kripto borsası Bitget, Asya ülkeleri Web3’ü geliştirmek için bir çerçeve oluştururken Web3 girişimlerini hedefleyen yeni bir 100 milyon dolarlık fon başlattı.

Doğu Asya ülkeleri son birkaç aydır kriptoyu teşvik etmek için adımlar atıyor, Hong Kong görünüşte kripto düzenlemelerini gevşetiyor ve Japonya geçen hafta Web3 gelişimi için bir teknik incelemeyi onaylıyor.

“Ayı koşusuna rağmen, Bitget her zaman umut verici ve yenilikçi projeleri ve BUIDL’ye odaklanarak Web3 ortamının gelişimini desteklemektedir. Bitget Web3 Fonu’nun lansmanı, kripto ve Web3’ün benimsenmesini sağlamak için süregelen çabalarımızın bir devamıdır. Bitget Genel Müdürü Gracy Chen, CoinDesk’e yaptığı açıklamada, “2023’teki ‘Türevin ötesine geçin’ stratejimizi yansıtıyor” dedi.

Bitget sözcüsü, fonun kendi kendini finanse ettiğini söyledi. “Bitget, istikrarlı gelişimi ve hızla büyüyen işi sayesinde yeterli nakit akışıyla borçsuzdur” dedi.

Bu fonun lansmanı, Bitget’in merkezi olmayan çok zincirli cüzdan BitKeep’e 30 milyon dolar yatırım yapmasından sonra gerçekleşti.

Sizin için tavsiye edilen:

  • Kripto Piyasaları Analizi: Bitcoin Finansman Oranları, Artan Yatırımcı Dikkatinin Ortasında Negatif Bölgeye Kayıyor
  • Blockchain Köprüsü Solucan Deliği, 326 Milyon Doları Aşan Muhtemel İstismara Uğruyor
  • NFT’ler Neden Bu Kadar Çekici – Ve Herkes Nasıl Ücretsiz Öğrenmeye Başlayabilir?
  • 26-28 Nisan’da Austin, Texas’ta Kripto ve Web3’teki En Önemli Sohbete Katılın
Parikshit Mishra tarafından düzenlendi.

linklerim1
YORUM YAZ
Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.