DünyaEkonomi

Bitcoin Miner CleanSpark, En İyi Kuzey Amerikalı Madenciler Sıralarına Katılmak için 2 EH/s’yi Vurdu

Bitcoin madencisi CleanSpark, son üç ayda işlem gücünü ikiye katlayarak saniyede iki exahash’a (EH/sn) ulaştı ve halka açık en çok işlem gören Kuzey’in saflarına katıldı Amerikalı madenciler.

  • Las Vegas merkezli madenci şu anda günde yaklaşık 10 bitcoin “sürdürülebilir” bir şekilde üretiyor ve eklemeyi umuyor. daha fazla kapasite. CleanSpark CEO’su Zach Bradford yaptığı açıklamada, “Hem makineler hem de ek enerjiye erişim açısından daha fazla kapasiteye sahibiz” dedi. “Aslında megavat başına hashrate açısından en verimli madencilerden biri olduğumuza inanıyoruz ve bunu sürdürme yolundayız” diye ekledi.

  • 2 EH/s, CleanSpak’ı Hut 8, Hive Blockchain, Bitfarms gibi tümü kabaca benzer seviyelerde hash değerlerine sahip en iyi Kuzey Amerika madencileri arasına yerleştirir , Aralık üretim güncellemelerinde belirtildiği gibi.

  • Madenci, bitcoin madenciliği operasyonları için nükleer, hidroelektrik, güneş ve rüzgarı içeren sürdürülebilir enerjinin bir karışımını kullanır ve herhangi bir şeyi telafi etmek için karbon ofsetleri satın alır. CleanSpark’ın web sitesine göre, %100 net karbon nötrlüğü hedefine ulaşmak için fark.

  • CleanSpark ayrıca madencilik verimliliğini artırmak için Norcross, Ga., bitcoin madencilik tesisi için sıvı daldırma soğutma kullanıyor ve tesis için bir güneş enerjisi sistemi kurmaya hazırlanıyor , açıklamaya göre.

linklerim1
YORUM YAZ


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Translate »
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: