BitcoinDünyaEkonomiSeyahatTeknolojiYaşam Tarzı

Bitcoin, Fundación Terra ile ilgili BTC’ye ilişkin söylentilere ilişkin 44.000 $’ı kaybetti

Bitcoin (BTC) sigue ganando terreno en medio de söylenti onaylanmadı, sugieren que una fundación centrada en UST, la cuarta belediye başkanı stablecoin del mundo, bitcoin como aktif reserva está acumulando.

CoinDesk’ten elde edilen veriler, bitcoin’i en iyi şekilde değerlendirir ve 44.000 $’ lık bir ön değerlendirmeye tabidir. En az %10’luk Reserva Federal de Estados Unidos (Fed, tüm İngiltere’de) için en düşük maliyetler en düşük maliyetler ve 25 puntos basicos el 16 de marzo.

Bu makaleyi İngilizce okuyun.

Luna Foundation Guard (LFG), Singapur’da tek başına, 125 milyon $ değerinde bitcoin karşılığı (2.840 BTC ön ödemeli gerçek) bir ilke olarak, para cezasının en iyi şekilde ödenmesi gerektiği söylentisi vardır. BTC, UST için ek olarak ek olarak, la stablecoin’in, Terra’nın para biriminden ayrılmasına izin veriyor.

Yaklaşık 125 Milyon Dolarlık stabilcoin bağı (USDT) için, Gnosis’in ve Dünya’nın şu anki durumunu kontrol etmek için tasarlandı.

Según Anthony Pompliano, Morgan Creek Digital’in en popüler kripto para birimi ve sosyo-politik itici gücü, bitcoins’in kalıcı bir şekilde komprador olarak dönüştürülmesini sağlamak. “Luna Fundación Luna’da 3000 milyon $ bitcoin rezervi ödemesi. En son değerlendirmeler ve değerlendirmeler için geçerlidir”, Pompliano en son blog yazısı yayınla.

Duo Nine, Çapa Protokolü’nün en büyük ve en iyi uzmanlarından biri, Twitter’da @DU09BTC, dijo que LFG 800 milyon $ değerinde 18.000 bitcoins ile birikiyor.

Todavía se espera la teyid resmi resmi karşılaştırmalar. Bitcoins’in en temel kararı. Do Kwon, Terraform Laboratuarları’nın fon sağlayıcısı ve CEO’su, en temel düzeydeki uçaklar için 3000 milyon $, 10.000 milyon $’lık bir yatırım için büyük bir hedeftir.

Aunque aún no se conoce el tamaño de las recientes compras de la fundación, la especulación, junto con el repunte de la renta değişken posterior anuncio de la Fed, parece ser un buen presagio para bitcoin.

“BTC Vakfı Muhafızları için 125 milyon dolarlık Luna Foundation Guard parte, ETH’nin yasal düzenlemeleri ve yasal düzenlemeleri (teyid yok)”, dijo Ilan Solot, Tagus Capital Multi-Strategy Fund’ın sosyo-ekonomik durumu, en un correo electrónico a principios de esta semana.

Los analistas siguen confiando en las perspectivas bir corto plazos. 2022 yılının en iyi günlerini yaşıyor. 50.000 $’ı kaybettim”, dijo Matthew Dibb, Stack Funds’ın operasyonları ve ortak fonu yöneticisi.

Glassnode muestran que el número de monedas que el número de monedas mantenidas ve los exchanges centerizados ha caído bir 2.506.635 BTC, 2018 yılının Eylül ayından itibaren. 7.000 para biriminden sonra, yeni borsalar ve borsalar arasında her şey dahil. al mercado.

Bitcoin fiyatı, 44.399 $’ lık anlık olarak en iyi şekilde, günde %1,10 oranında en iyi şekilde temsil edilmektedir.

linklerim1
YORUM YAZ
Lütfen takip edin
Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Translate »
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: