Ekonomi

Batıgöz’den Bakü’ye 10 Milyon Dolarlık Yatırım

Dünya standartlarındaki hizmet kalitesini yaygınlaştırmak için birçok yatırıma imza atan Batıgöz Sıhhat Kümesi, 29 Ekim tarihinde Bakü’deki yeni hastanesini hizmete açıyor.

Yılda yaklaşık bir milyon hastayı sıhhatlerine kavuşturduklarını lisana getiren Batıgöz Sıhhat Kümesi İdare Şurası Lideri Op. Dr. Mehmet Söyler, Batıgöz olarak 5 ülkede dünya standartlarında özel sıhhat hizmeti sunduklarını tabir etti.

Hastanenin 10 milyon dolarlık bir yatırım maliyetine sahip olduğunu belirten Op. Dr. Mehmet Söyler, “29 Ekim’de, ulu başkanımız Mustafa Kemal Atatürk’ün bize ikram ettiği Cumhuriyet Bayramı üzere özel bir günde gerçekleştireceğimiz açılışın, hem Türkiye hem de Azerbaycan için güzel olmasını diliyorum. Azerbaycan’ın kurucusu Haydar Aliyev’in “Biz bir millet, iki devletiz.” sözünden de aldığımız ilhamla Batıgöz’ün 17 yıllık özel sağlık hizmeti tecrübesini, kardeş ülkemiz Azerbaycan’la paylaşacak olmaktan heyecan duyuyoruz. Bakü’deki yeni hastanemizin tüm Azerbaycanlı hastalarımıza çağdaş ve kaliteli bir sağlık hizmeti sağlamasını amaçlıyoruz. Batıgöz Sıhhat Kümesi ailesi olarak; Türkiye’de İzmir, İstanbul, Manisa, İskenderun ve Batman’da; yurt dışında ise Hollanda, Ukrayna, Romanya ve son olarak da Azerbaycan’da hastalarımıza hizmet veriyoruz. Batıgöz, toplamda 5 ülkede 12 merkezde, başta oftalmoloji olmak üzere 17 sıhhat branşında hizmet sunuyor.” diye konuştu.

YATIRIMLAR DEVAM EDECEK
Op. Dr. Mehmet Söyler, Batıgöz Sağlık Kümesi’nin 17 sağlık branşında, gelişmiş teknolojiyle sağlık hizmeti veren uzman doktorları, tecrübeli hemşireleri ve işçileriyle bin 400 kişilik bir takıma sahip olduğu bilgisini verdi.

Söyler, sözlerine şöyle devam etti: “2004’ten beri; tecrübeli takımımız, daima son teknolojiye adapte olma vizyonumuz, kendimizi geliştirme isteğimiz ve hastalarımızın memnuniyetini düşünerek verdiğimiz kararlar sayesinde süratle büyümeye devam ediyoruz. Gayemiz; yurt içi ve yurt dışı yatırımlarımızı sürdürerek, Azerbaycan’da ve dünyanın birçok yerinde daha hastalarımızı kaliteli ve son teknoloji bir hizmetle buluşturabilmek. Batıgöz Sıhhat Kümesi olarak çıktığımız bu yolda güçlü adımlarla yürümeye ve dünyanın dört bir yanındaki insanların hayatlarına dokunmaya devam edeceğiz…”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

YORUM YAZ


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Translate »
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: