Ekonomi

Unilever Hijyen Uzmanlığını Konut Dışı Paklık Kesimine Taşıyor

Unilever Mesken Dışı Tüketim, profesyonel kullanım için özel olarak tasarlanmış paklık eserleri markası Unilever Professional’ın Türkiye lansmanıyla konut dışı paklık kesimine orijinal bir soluk getiriyor.

Pandemi periyodunda tüketicilerin paklığa eskisinden daha çok dikkat etmesi, bilhassa dışarı çıktıklarında yeme içme noktalarındaki hijyen şartlarının tüketim tercihleri açısından belirleyici olması paklığın işletme sahipleri için de değerini artırdı. Bu iç görüden yola çıkan Unilever Mesken Dışı Tüketim, paklığın hem işletmeler hem de tüketiciler için eskisinden de çok değer taşıdığı bu devirde “Profesyonel Temizlikte Uzman Güç” mottosuyla Konut Dışı Paklık kategorisine giriş yapıyor. Unilever Mesken Dışı Tüketim’in paklık markası Unilever Professional’ın eser portföyü içerisinde Domestos ve Cif üzere Türkiye’nin en sevilen paklık markalarının profesyonellere özel formülize edilen varyantları yer alıyor. Unilever Professional eserleri koku, iz, durulama kolaylığı üzere işletmeler için değer taşıyan noktalarda özel patentli teknolojiler kullanılarak geliştiriliyor. Yasal mevzuatlarla uyumlu olan, dermatolojik olarak teste tabi tutulan ve operatörlerin muhtaçlıkları da dikkate alınarak üretilen Unilever Professional eserleri sayesinde işletmelerinin farklı noktalarında temizlikte profesyonel sonuçlar, kesin ve kalıcı tahliller yakalamak isteyen operatörler artık Unilever’in hijyen uzmanlığından faydalanabiliyor. Unilever Professional Cif ve Domestos eserleri; toptan ve perakende satış kanalı olarak sırf Metro Türkiye mağazalarında işletmelerle buluşuyor.

Unilever Konut Dışı Tüketim Genel Müdürü Yılmaz Tokgöz “Unilever Konut Dışı Tüketim olarak 20 yıldır Türkiye’de mesken dışı tüketim kanallarının vazgeçilmez tahlil ortağı olma emeliyle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bugüne kadar yemek ve içecek kategorilerinde yenilikçi ve standartları yükselten, vakit kazandırarak verimliliğe katkı sağlayan eserlerimizle şefler, mutfak çalışanları ve operatörlerin hayatına dokunduk. Artık de “Destekle, İlham Ver, Geliştir” olarak tabir ettiğimiz marka hedefimiz ışığında ortaya koyduğumuz projeler ve servislere bir yenisini ekliyor; tüketiciler tarafından çok sevilen konut bakım markalarımızdan güç alarak Unilever Professional eserleriyle mesken dışı paklık pazarına yesyeni bir soluk getiriyoruz.” dedi

Unilever Mesken Paklık ve Hijyen Kategorisi Pazarlama Yöneticisi Mine Mavi ise “Hijyen uzmanlığımızla itimat vermeyi; eserlerimizin güçlü performansı sayesinde süratli ve tesirli sonuçlarıyla operatörlerin hayatını kolaylaştırmasını amaçlıyoruz. Üstelik pandemi periyodunda doğal olarak öncelik kazanan paklık konusunda tüketici cephesinde de çok sevilen markalarımızdan gelen güçlü bir itimat bağımız var. Unilever Professional ile operatörlerin vakit ve güçlerini daha verimli kullanabilmesine, tüketicilerin de tıpkı konutlarındaki üzere dışarıda da gönül rahatlığı ile vakit geçirebilmesine katkı sağlamak istiyoruz. Unilever Mesken Dışı Tüketim olarak dalın sürdürülebilirliği ve ilerlemesi için çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.

Metro Türkiye Satın Almadan Sorumlu İdare Heyeti Üyesi Deniz Alkaç şunları söyledi: “Metro Türkiye olarak 30 yılı aşkın müddettir otel, restoran ve profesyonel mutfakların en kıymetli iş ortaklarından biriyiz. Geniş hizmet ağımız ile bu işletmelerin yaklaşık yüzde 90’ına ulaşıyor, konuklarını en yeterli halde ağırlayabilmeleri için hijyen setlerinden, paklık konusunda kullan-at eserlere kadar gereksinim duydukları tüm tahlilleri bir ortada fiyat-kalite-performans alakasını gözeterek sunuyoruz. Bu iş birliğimiz ile müşterilerimize sunduğumuz konut dışı paklık için özel olarak üretilen Unilever Professional eserleri ile eser gamımızı daha da zenginleştiriyoruz. Konuklarına en pak ortamda hizmet verebilmenin gönül rahatlığını yaşamak isteyen tüm müşterilerimiz, profesyonel paklığın kendine has hijyen muhtaçlıkları doğrultusunda geliştirilen yeni Unilever Professional eserlerini yalnızca Metro Türkiye mağazalarında bulabilecekler. ”

Unilever-Metro Türkiye iş birliği sayesinde aşağıda listelenen yeni Unilever Professional eser ailesine lansmana özel fiyatlarla Metro Türkiye’nin raflarından ulaşabilirsiniz.

  • Cif Professional Güçlü Yağ Çözücü
  • Cif Professional Çok Maksatlı Krem Temizleyici
  • Cif Professional Çok Emelli Yüzey Temizleyici
  • Cif Professional Bulaşık Deterjanı
  • Domestos Professional Mutfaklara Özel Çamaşır Suyu
  • Domestos Professional Çamaşır Suyu

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

YORUM YAZ


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Translate »
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: