BitcoinDünyaEkonomiSeyahatTeknolojiYaşam Tarzı

Tether’in Yeni Muhasebe Firması Eski, Bagajlı

Tether’in eski muhasebe firması ile aynı olan yeni muhasebe firmasıyla tanışın.

İngiltere merkezli orta seviye firma MHA MacIntyre Hudson, 14 Ocak’ta yaptığı duyuruda Cayman Adaları ofisi MHA Cayman’ın şimdi Cayman merkezli Moore Cayman firmasının müşterileri, Tether’in muhasebecisi.

Tether’in muhasebecisi ile olan ilişkisi söz konusu olduğunda, değişiklik önemsiz olmalıdır. farklı bir antetli mektup … herhangi bir nedenle farklı bir şey yapmayacakları veya daha fazla hizmet sunmayacakları sürece,” dedi The Dig bülteninin kurucusu ve editörü Francine McKenna.

“Her iki [muhasebe] uygulaması da 2016’dan beri aynı kişiler, hizmetler, yönetim ve sahiplik ile paralel olarak hızla büyüdü; MHA MacIntyre Hudson’ın basın açıklamasına göre, bu nedenle geçiş her iki uygulama açısından da sorunsuz”.

Ancak, sürüm MHA MacIntyre Hudson’ın bazı bagajlarla uğraştığından bahsetmez.

MHA MacIntyre Hudson, 7 Ocak’ta yayınlanan bir rapora göre, şu anda muhasebe düzenleyicisi olan Birleşik Krallık Finansal Raporlama Konseyi tarafından soruşturma altında. Financial Times’da.

FRC, planlı bir değişiklik öncesinde MHA’nın MRG Finance UK’nin 2018 ve 2019 mali tablolarına ilişkin denetimlerini inceliyor. FT’ye göre ülkenin denetim piyasası. Danışman Sıralaması’ndan alıntı yapan FT’ye göre MHA, Londra’da listelenen şirketlerin piyasa değerine göre 11. en büyük denetçisi olan Baker Tilly International’ın bir yan kuruluşudur.

Ne Tether ne de Moore Cayman’ın ana şirketi CoinDesk’ten gelen bir yorum talebine yanıt vermedi.

Tether Baş Hukuk Müşaviri Stuart Hoegner Temmuz ayında CNBC’de Tether’in Moore Cayman ile çalışmayı seçmesinin nedeninin ” muhasebe alanında son derece güvenilir ve yetkili görüş ve tasdiklerimiz.”

78 milyar dolarlık varlığa sahip Tether, piyasa değerine göre en popüler stablecoin olan USDT’yi çıkarıyor. 2017 gibi erken bir tarihte, ancak şimdiye kadar yalnızca bir tasdik yayınladı.Denetimler, bir şirketin belirli bir tarihteki mali durumuna tam bir bakış sağlarken, tasdikler bir şirketin belirli bir tarihteki bilançosunun anlık görüntüleridir.

Tether, şirketin New York merkezli muhasebeci Friedman LLP ile ilişkisini sonlandırmasının ardından dördüncü üçüncü taraf rezerv teyidi olan geçen Şubat ayından beri Moore Cayman ile birlikteydi.

linklerim1
YORUM YAZ
Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Translate »
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: