BitcoinDünyaEkonomiSeyahatTeknolojiYaşam Tarzı

Hashrate ve precio de ethereum klasik crecen mientras mineros se preparan para la nueva realidad post fusión

Ethereum klasik ameliyat öncesi birleştirme (conocido en español como fusión), programado para finalleri, en iyi değerlendirmeler, ortak ölçümler, emsaller ve con los belirteçleri ETC ganaron valor en un mercado mayor.

Bu makaleyi İngilizce okuyun.

Durante el martes por la mañana, klasik ethereum hashrate de ethereum encima de 48.64 terahashes por segundo (TH/s), en yüksek %133 julio, y superó el récord de abril, de 28 TH/s. Bir modo de explicación, unterahash es unidad ‘un tek başına bir muestra el poder de u u u u u l u m u l a r ı n ı n ı n ı n ı n ı n ı n ı n ı n ı n ı n ı n ı n ı n ı n ı n ı n ı n ı n ı n ı n ı sız bir hesaplamayı göz önünde bulundurun.

Sigue a CoinDesk ve Español tr Twitter.

Los belirteçleri ETC artışı, en son 24 dönem için %28’lik bir artışla, Asya’daki ilk dönemler için 41 $’ı geride bıraktı. Durante, kötü zaman periyodu, Los futuros que rastrean los belirteçleri kayıt defteri, bir kerede 27 milyon $ likidasyonlar için para posicionase por delante Ethereum pero por delante delante de los futuros de bitcoin, que frecuentemente registran las likidaciones más altas.

Los precios ETC, 24 saat boyunca deneme amaçlı. (Ticaret Görünümü)

¿Por qué el crecimiento repentino?

Ethereum Classic’in izniyle, DAO’da 2016’da blokzincir başına. Kırmızı orijinal süreklilik, Ethereum Classic, Ethereum’dan yeni bir şey değil.

De esta manera, Ethereum blok zincirinin bir parçası olarak, 2021’de en iyi şekilde, en iyi şekilde logró bloquear alrededor, toplam 110.000 $ değerinde, çeşitli uygulamalarda, Ethereum Classic’te çeşitli uygulamalarda kullanılabilir. En iyi uygulamalar, 1 milyon $’lık en önemli anların en önemlileri, hiçbir koşulsuz finansman uygulaması.

En cambio, los precios ETC sí se multiplicaron 10 veces durante, tüm zamanların en büyük parası, 2021’de, her şey yolunda gidiyor.

Lo que el mercado alcista no pudo conseguir, el merge lo está haciendo ahora. İş ispatı (PoW), gerçek bir Ethereum’un kullanımına izin verir, bir ethereum klasiğinin öncüsüdür. .

Her şeyi kontrol eden bir sistem değil, her şey için tek bir PoS sonucu, çok fazla ekonomik, hızlı ve kolay bir ortam. Ethereum’un en önemli ve en önemli unsurlarından biridir.

“Ethereum’un birleştirilmesinden vazgeçilmesi, Ethereum’un bir PoW’ye ihtiyacı var”, aseguró Hosam Mazawi, cocreador del belirteç hayır Snook, Telegram’ın bir seyahati. “Las opciones oğlu Ethereum Classic o alguna otra bifurcación nueva”.

Kayıtsız kayıtlar, kayıp madenler, en az 620 milyon $’lık tek başına ve günlük kayıtların birleştirilmesiyle mümkün.

Günah ambargosu, se sabe que ethereum klasik hiçbir permanecerá sin Competencia. 2016’nın en kapsamlı incelemeleri ve değerlendirmeleri, Ethereum’un yeniden yapılandırılması ve geliştirilmesi ETHPOW, potansiyel olarak kırmızı PoW’un açıklanması.

ETHPOW’dan bir iyilik yapın Justin Sun, Tron’un yaratıcısı, Chandler Guo’nun yaratıcısı. Güneşin başlangıcı, 1 milyon dolardan fazla para apoyar ve desarrollar la cadena.

Natalia Paulovsky’nin Este artículo fue traducido por.

linklerim1
YORUM YAZ
Lütfen takip edin
Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Translate »
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: