DünyaEkonomi

Crypto.com Latin Amerika’nın Önde Gelen Futbol Yarışmasına Sponsor Olacak

Kasım ayında 700 milyon dolarlık bir anlaşmayla Staples Arena’yı yeniden adlandırdıktan sonra, Singapur merkezli kripto borsası Crypto.com, Latin Amerika’nın önde gelen futbol yarışmasının resmi ortağı olacak. , CONMEBOL Libertadores.

Güney Amerika’daki futbolun yönetim organı CONMEBOL ile yapılan bir anlaşma sayesinde Crypto.com, CONMEBOL’un resmi ortağı olarak hizmet verecek Şirket, Perşembe günü yaptığı açıklamada, 2023’ten 2026’ya kadar Libertadores ve 2022 itibariyle rekabetin resmi takas edilemeyen belirteçlerinin (NFT’ler) lisans sahibi olduğunu söyledi.

Bu anlaşma, Crypto.com’u Latin Amerika futbolunun NFT trendinin en son katılımcısı yapacak. Brezilyalı Pele. Temmuz ayında CONMEBOL, bir kıta futbolu turnuvası olan 47. Copa America kupasını NFT olarak çıkarmak için Ethernity Chain ile bir araya geldi.

CONMEBOL ile yapılan anlaşmanın bir parçası olarak Crypto.com, Sanal Yardımcı Hakem’e (VAR) entegre edilen ilk marka olacak. ) hakemlerin oyunları incelediği sistem, şirket ekledi.

“Ayrıca Crypto.com, Conmebol Libertadores’in stadyumlarda, aktivasyonlarında ve yayınlarında ve dijital ortamda marka görünürlüğünden faydalanacak. Kripto borsası, her iki tarafın da Crypto.com’un NFT platformunda CONMEBOL Libertadores yarışmasıyla ilişkili NFT’ler oluşturacağını söyledi.

“Araştırmamız, Latin Amerika’nın kripto para birimini benimsemede lider olduğunu gösteriyor ve Latin Amerikalıların %40’ı satın almakla ilgilendiklerini söylüyor. yakın gelecekte kripto Crypto.com’un kurucu ortağı ve CEO’su Kris Marszalek yaptığı açıklamada, “Doğal olarak kıtanın en önemli futbol yarışmasını desteklemek için can atıyorduk” dedi.

Kasım ayında Crypto.com, Los Angeles Lakers ve Los Angeles Clippers’a ev sahipliği yapan ikonik Staples Center’ın isim haklarını aldı. Ulusal Basketbol Birliği’nin 20 yıllık anlaşması.

Daha fazlasını okuyun: Los Angeles’ın İkonik Zımba Merkezi Yeniden Adlandırılacak Crypto.com Arena

linklerim1
YORUM YAZ
Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Translate »
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: