DünyaEkonomi

Coinbase, Perakende Yatırımcılar için Türev Platformuna Nano Eter Vadeli İşlemlerini Ekliyor

Kripto borsası Coinbase (COIN), Pazartesi günü türev platformuna nano eter vadeli işlem sözleşmeleri dediği şeyi ekliyor.

Coinbase’in türev borsası başkanı Boris Ilyevsky Perşembe günkü bir blog yazısında, “Hala erken aşamalarındayken, ürün inovasyonunun ve perakende piyasası için erişilebilir bir giriş noktasının başarısına katkıda bulunduğuna inanıyoruz.” Dedi.

Nano eter (ETH) vadeli işlemlerinin eklenmesi, Coinbase’in perakende müşterilerine nano bitcoin (BTC) vadeli işlemleri sunmaya başlamasından sadece iki ay sonra geldi.

“Bitcoin’in 1/100’ünde, nano bitcoin vadeli işlem sözleşmemiz daha az ön sermaye gerektiriyor, bu da katılımcıların bitcoin fiyatını kolayca uzatmasına veya kısaltmasına ve değişken piyasalardaki riski yönetmesine olanak tanıyor” diye ekledi.

Perakende türev alım satım tekliflerini genişletmeye ek olarak, Coinbase’in hamlesi, tüccarlar bahis yapmak ve etkinlik etrafındaki riskleri yönetmek istedikleri için Ethereum Birleşmesi’nin önüne geçiyor. Türev piyasası Chicago Mercantile Exchange (CME) geçtiğimiz günlerde, 12 Eylül’de ether vadeli işlemleri için seçenekler sunmaya başlamayı planladığını söyledi.

Devamını oku: Coinbase, Perakende Yatırımcılara Yönelik İlk Kripto Türev Ürününü Başlattı

linklerim1
YORUM YAZ
Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Translate »
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: