DünyaEkonomi

BofA, Dijital Varlık Maruziyeti Olan Bu 10 Hisse Senedinin Yükseliş Grafiklerine Sahip Olduğunu Söylüyor

Bank of America (BofA), bugün bir araştırma notuna göre dijital varlık riskine sahip hisse senetleri için on yükseliş grafiğini vurguladı.

  • Stoklar Advanced Micro Devices (AMD), American Express (AXP), Bunge (BG)’dir. , Exelon (EXC), Facebook (FB), JB Hunt (JBHT), JPMorgan (JPM), SVB Financial (SIVB), Tesla (TSLA) ve Workday (WDAY).

  • Advanced Micro 138$ ila 150$, American Express 202$ ila 208$, Exelon 67-72$ ve SVB Financial 750$ ve 800$’a kadar çıkabilir. BofA teknik araştırma stratejisti Stephen Suttmeier’e göre.

  • Bank of America bu haftanın başlarında hisse senedi araştırma kapsamına “dijital varlık maruziyeti nedeniyle piyasa değerinde genişleme görebilecek” 23 hisse daha ekledi. 18 Ekim tarihli araştırma notu

  • ABD bankası, dijital varlık araştırma ekibini 4 Ekim’de 20 şirketi listeleyen bir raporla başlattı ve ” araştırma, finans, teknoloji, tedarik zincirleri, sosyal medya ve oyun dahil olmak üzere sektörler arasındaki etkileri keşfetmeyi amaçlıyor.”

  • Analistleri en son raporda, 2,5 trilyon dolarlık piyasa değeri ve 200 milyondan fazla kullanıcısı olan “dijital varlık evreninin görmezden gelinemeyecek kadar büyük olduğunu” yinelediler. ”

Daha fazlasını okuyun: Bank of America, ‘Yoksayamayacak Kadar Büyük’ ​​Dijital Varlıklar İçin Araştırma Başlattı

linklerim1
YORUM YAZ
Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Translate »
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: