BitcoinDünyaEkonomiSeyahatTeknolojiYaşam Tarzı

Amerika Kıtasında İlk Taşıyıcı: Eter Seçenekleri Ayı Eğiyor

Bu makale ilk olarak CoinDesk’in kripto piyasalarındaki en son hareketleri bağlam içinde ortaya koyan günlük haber bülteni First Mover’da yayınlandı. Her gün gelen kutunuza almak için abone olun.

Son Fiyatlar

En iyi hikayeler

Eter opsiyon alım-satım çarpıklığı, hem kısa vadeli hem de uzun vadeli satış opsiyonlarının yükseliş çağrılarına göre hafif bir primle işlem gördüğünü gösterdi. Koyma önyargısı, bazı “stakerlerin” Çarşamba günü Ethereum’un Şangay güncellemesinin ardından tokenlerini tasfiye etmek için acele edebileceği ve analistlerin aksini önermesine rağmen fiyatları düşürebileceği yönünde devam eden endişeleri gösteriyor. Çarpıklık, satışlara göre aramaların maliyetini ölçer ve insanların piyasanın yukarı veya aşağı yönünde asimetrik bir ödeme elde etmek için ne kadar ödemeye istekli olduklarını yansıtır. Şangay yükseltmesi, Aralık 2020’den bu yana Beacon Chain’de hisseli 18 milyondan fazla ETH’nin çekilmesini sağlayacak. Galaxy Digital’e göre, yükseltmeden sonraki yedi gün içinde 553.650 ETH satılabilir, bu da günlük satış baskısının yalnızca 1’e eşit olması anlamına gelir. Ether’in günlük işlem hacminin yüzdesi ve kripto para biriminin fiyatı üzerinde büyük bir olumsuz etkisi olması muhtemeldir. Ether, Pazartesi günü erken saatlerde %1,4 artışla 1.860 dolardan işlem gördü.

Kripto türevleri ticaret platformu Bitget, Pazartesi günü 100 milyon dolarlık Asya odaklı bir Web3 fonu duyurdu ve bir sonraki blockchain geliştirme dalgasının Doğu’dan geleceği anlatısını doğruladı. Yeni fonun lansmanı, borsanın “türevin ötesine geçme” stratejisinin bir parçası Bitget’in genel müdürü Gracy Chen, CoinDesk’e verdiği demeçte, kripto ve Web3’ün benimsenmesini sağlamayı amaçladığını söyledi.

Belirteç değerlemeleri 2022 çöküşünden kurtulurken bile güvenlik sorunları kripto pazarını rahatsız etmeye devam ediyor. Merkezi olmayan borsa SushiSwap, Pazar günü borsada ticaret yönlendirmesi için kullanılan ‘RouterProcessor2’ sözleşmesini içeren bir istismara maruz kaldı ve Crypto Twitter çevrelerinde popüler bir takma adlı tüccar olan @0xsifu adlı tek bir kullanıcıya 3,3 milyon dolardan fazla zarara yol açtı. SUSHI belirteci son 24 saat içinde değişkendi ve sırasıyla 1,13 $ ve 1,06 $’lık en yüksek ve en düşük seviyelere ulaştı. Basın zamanında, token son 24 saatte %2,6 artışla 1,10 dolar civarında işlem gördü.

Günün Tablosu


(Kaynak: CME’nin FedWatch aracı)

Sizin için tavsiye edilen:

  • UST Stablecoin, Dollar Peg’den Çılgınca Sapıyor. İşte En Son
  • NFT’ler Artık Teminatlı Krediler İçin Teminattır. Yasal Olarak Korunuyor musunuz?
  • Metaverse’de CoinGecko’dan Bobby Ong
  • 26-28 Nisan’da Austin, Texas’ta Kripto ve Web3’teki En Önemli Sohbete Katılın

Trend Gönderiler

Mark Nacinovich tarafından düzenlendi.

linklerim1
YORUM YAZ
Lütfen takip edin
Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.