eski para koleksiyonuEski Paraakağıt para

inanç kocakaya’nın eski para koleksiyonu

Merhabalar arkadaşlar sitemizde eski paralar ile alakalı neler yapabiliriz diye çok düşündük ve sonunda eski para koleksiyonu yapanların hikayelerini ve fotolarını koymaya karar verdik.

Bugün size İnanç Kocakaya beyin yaptığı eski para koleksiyonu hakkında kendi yazdığı yazıyı sizlerle paylaşıyoruz.

“Merhabalar arkadaşlar ben eski para toplamaya 2011 yılından başladım.Benim şimdi eskiden antika merakı vardı onun için ben eskiden öğrenci iken sahafları antikacı da gezerken paraların büyülü ihtişamına kapıldım birini aldım ikincisini aldım derken bu hobi benden durdurulamaz hal aldı ve 2011 yılından beri para koleksiyonu yapıyor ve halende çok severek devam ediyorum.

Birde internetten Vedat duman, Ali padır beyin videolarina baktım iyice bu iş beni sardı sonra bırakamadım isteyen oluyor ama ben satmayacağım paraların hepsi orijinal ve çil olanları bile var hepsi orijinal tc paralardır içerinde 1960 ihtilal parası bile var. Paralarımın daha fazlasını görmek isteyen facebook sayfamdan bakabilirler.

FACEBOOK SAYFAM İÇİN TIKLAYIN.

YOUTUBE KANALIM İÇİN TIKLAYIN.

ismet inönü eski parası ve 5. emisyon paralar
osmanlı madeni paralar
5. emisyon kağıt paralar

Sizde bu şekilde eski para koleksiyonunuzu size özel bir sayfada anlatmak isterseniz bize yazabilirsiniz arkadaşlar. İyi koleksiyonlar.

Koleksiyonu ile ilgili videolarını izlemek isteyenler için videoları aşağıdadır.

Yeni eklenen paraları

YORUM YAZ
Lütfen takip edin
Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.